Efsane Oyunlar #2

 Need for Speed: Underground 2

Çocukluğumuzun efsanesi desek abartmış olmayız. Hangimiz çılgınlar gibi oynamadık ki, internet kafeye gidip topluca yapılan yarışlar gibisi gelmedi diyebiliriz. Need for Speed: Underground 2, o dönem yarış oyunları arasında en çok oynanan oyunlardan biri olmuştu. Sunduğu yarış ve araba çeşitliliğiyle keyifli bir oynanış sunan oyunun grafikleri, şimdi bakıldığında pek gerçekçi gelmese de o zaman tüm oyuncuları etkileyecek kadar iyi sayılıyordu.

Mount & Blade: Warband

Türk yapımı olması ile gönlleri başta feth eden oyun. Hangimiz hikaye modunu yarıda bırakıp çılgınlar gibi savaşmadık ki. Her oynayan oyuncunun kendi krallığını kurabildiği çılgın bir oyun. Uzun yıllar sonra 2. oyunu çıkmış olsada fanatiklerinin oynamayı bırakmadığı oyundur M&B.

Age of Empires II

Yıllar geçse de sanırım oynamayı bırakmayacağımız nadir oyunlardandır. Ensemble Studios tarafından geliştirilen Age of Empires II: The Age of Kings, birçok oyuncuya göre tüm zamanların en iyi gerçek zamanlı strateji oyunu.

Counter Strike 1.6

Sadece internet kafede harcanan saatleri hayal edin. Çocukluk yıllarının vazgeçilmez, okuldan kaçma istediği uyandıran oyunu. Sizin favori haritanız hangisiydi? (admin:poolday)

Grand Theft Auto: San Andreas

Rockstar Games tarafından geliştirilen Grand Theft Auto serisinin en akılda kalan oyunlarından biri olan GTA: San Andreas. Çoğumuzun aşk ile oynadığı efsane oyun. Işıklarda kurallara uyarak araba kullanmaya çalıştığınız o günleri hatırlıyor musunuz? 😀

hasimoto

hasimoto

Mutlu aşk yoktur şiirini bilir misin?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir