Efsaneleşmiş 5 Oyun Önerisi #1

1. Portal 2

Eğer bulmaca çözmeyi seven bir insansanız bu oyun oynayabileceğiniz en iyilerden birisi diyebiliriz. Valve Corporation tarafından geliştirilen ve yayınlanan, birincil FPS türünde efsanedir.

2. The Witcher 3: Wild Hunt

Bu oyunu anlatmaya kelimeler yetersiz diyebiliriz. Geralt adındaki witcherin soluk kesen hikayesinde kendinizi kaybedebilirsiniz. Hiç başından kalkmadan bitiren dostlarımız var 🙂

3. Dota 2

Kim derdi ki Warcraft’ın bir haritası bu kadar hayran kitlesine sahip olan bir savaş arenası oyununa dönüşsün. Turnuvalarında milyonların havada uçuştuğu bir oyun. NOT: Eğer başlayacaksanız hayatınızın bir bölümünü bu oyuna harcayabilirsiniz bizden söylemesi..

4. Mafia 2

İlk oyunu çıktıktan sonra büyük etki yaratmıştı, oyuncular tam 8 yıl beklediler ve sonunda bu efsane ile tanıştılar. Mafia 2 bir çok insanın gençliğine damga vurdu, gerek hikaye geçişleri gerek oyunun oynanışı ile büyük beğeni topladı. Vito ile mafya dünyasına dalın!!

5. Outlast

Eğer hassas bir psikolojiniz varsa kesinlikle bu oyundan uzak durun. Her saniyesi gerilim dolu olan video oyunu, son anlarda kanınızı donduracak seviyeye ulaşıyor.

hasimoto

hasimoto

Mutlu aşk yoktur şiirini bilir misin?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir