Keşfeden Doğa Topluluğu

Selamlar Listeki okurları.

Sayfamızda yeni bir kategoriye yer veriyoruz. Keşfeden Doğa adlı bir topluluğun yapmış olduğu tüm etkinlikleri sizlerle paylaşacağız. Doğa sporları ile uğraşan veya uğraşmak isteyenlerin kaçırmak istemeyeceği bir seri olacağına inanıyoruz.

Keşfeden Doğa Nedir?

Keşfeden Doğa 2014 senesinde aynı isimde bir blog sayfası olarak kurulmuştur. Doğa ile tanışıp öğrendiği her şeyi aktarmaya çalışan blog sayfası 2016 senesinde topluluk haline gelmiş olup sosyal medya üzerinden çeşitli üniversitelere ulaşmıştır. Doğa yürüyüşleri ,kamplar, festivaller gibi etkinlikler düzenlemiştir. Tamamen gönüllülük esasına dayalı öğrenci topluluğu olan Keşfeden Doğa çeşitli doğa sporları yapmıştır.

Bu Kategoride Sizleri Bekleyenler

Amacımız kamp ve doğa yürüyüşü yapabileceğiniz yerleri tavsiye etmek. Kamp sırasında nelerle karşılaşabilirsiniz ? Önerilen yerlere nasıl gidebilirsiniz ? Güvenli mi ? Nelere ihtiyacınız olacak ? gibi sorulara yanıt verebilmektir.

Kampa giderken neler almalısınız ? Çantanızı nasıl yerleştirmelisiniz? Neler yiyebilirsiniz ? Hangi ürünleri kullandığımız gibi çoğu bilgiyi aktaracağız.

Özellikle İzmir içerisinde sahil ve dağ kampları yürüyüş rotalarını sizlere aktaracağız.

Şu ana kadar etkinliklere katılmış bizlerle yürümüş herkese teşekkürü borç biliriz. Doğa her zaman sizin bir parçanız olacak!

Yazılarımızı www.listeki.com üzerinden Keşfeden Doğa kategorisi altında bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir